Özel Eğitimin OnlIne Adresi

Özel Eğitimi 20 yıldır erişilebilir kılıyoruz. Dünya'nın neresinde olursanız olun, ihtiyaç duyduğunuz özel eğitimde yalnız değilsiniz.

10000
Üzeri Mezun Öğrenci
20
Yıllık Tecrübe
40
Uzman
195
Eğitim Modülü

“Her lokasyonda ve durumda ailelerimizin yanında olabilme şansına artık sahibiz.”

Şebnem Türkdalı Temizocak, Uzman Psikolog

Biz Kimiz

10.000'in üzerinde öğrenciyi, akademik ve sosyal anlamda geliştirip topluma kazandırmış, 20 yılı aşkın süredir özel eğitim tecrübesine sahip kişilerce kurulmuş bir sistemiz. Örgün ve uzaktan eğitim metotları ile bugüne kadar binlerce öğrencisini başarıyla mezun etmenin gururunu yaşamaktayız.

Önceliğimiz ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın daha iyi bir geleceğe sahip olması. Bu anlamda içerikleri zengin, konusunda uzman eğitmenler ile eğitim sektörünün gelişimi için çaba sarf ediyoruz. Eğitimlerin sürdürülebilirliği ve uygulanabilirliği için online eğitimler önemli. İstenildiği anda dersin tekrarının olması büyük avantaj.

Alanında uzman ve tecrübeli eğitmenler ile çocukları geliştirip velilere destek olacağımız gibi özel eğitim alanında kendini geliştirmek isteyen eğitmenlerin kendilerine geliştirebilecekleri içerikler de mevcut. Özel eğitim en kıymetli varlıklarımızın çocuklarımızın eğitimi için önemli. Bu sebeple iyi ve kaliteli eğitime ulaşamayan, bazı dönemlerde evden çıkamayan çocuklarımız için bu hizmeti sunuyoruz.

Ne Yapıyoruz

Kaliteli eğitimin her çocuğun ve her velinin hakkı olduğunu düşünerek çıktığımız bu yolda internetin ulaşabildiği her şehrin her kasabasına her köyüne hizmet verebilmektir gayemiz.

Yıllar içerisinde birçok şehirden birçok beldeden gelen taleplere yetişmeye ve destek olmaya çalıştık. Bugün geldiğimiz noktada 4 kıtaya türkçe ve ingilizce özel eğitim veren, online eğitim sistemine adapte olabilmiş bir sisteme sahibiz ve bu sistemi bir sonraki aşamaya taşıma niyetiyle yola çıktık.

Eğitim herkesin hakkı, özelleşmiş ve fiziki alanda gerçekleştirilen eğitimlerin maliyetlerini online sistemler ile son kullanıcıya daha uygun fiyatlar ile sunabilme fırsatını yakaladık. Bizler için bu yoldaki en büyük övünç siz değerli velilerimizden gelen kıvanç ve başarı dolu mesajlar.

Ülke çapında özel eğitim hizmetine ulaşamayan birey kalmaması ilk misyonumuz. Uluslararası alanda kabul gören bir eğitim sisteminin kurulması da vizyonumuzdur. Evinizin konforunda sizin seçtiğiniz gün ve saatte yeni nesil eğitim metodları ile eğitim imkanı sunuyoruz.

Ekibimizle Tanışın

Özel Eğitimi herkes için erişilebilir kılıyoruz.